Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

H-Logistyka zostaje w SEGRO Logistics Park Gliwice

fot. SEGRO
SEGRO, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych i produkcyjnych, podpisał z firmą H-Logistyka umowę przedłużającą 17-letnią współpracę w kluczowej lokalizacji na Śląsku. H-Logistyka należy do Grupy Wydawniczej Helion SA, która posiada ponad 30 lat doświadczenia w wydawaniu i dystrybucji książek.

H-Logistyka zapewnia obsługę logistyczną klientów indywidualnych, rynku księgarskiego oraz sieci handlowych. W SEGRO Logistics Park Gliwice firma zajmuje prawie 3 300 mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. W tym roku spółka zdecydowała się przedłużyć najem w jednym z kluczowych parków logistycznych SEGRO na Śląsku.

Lokalizacja SEGRO Logistics Park Gliwice zapewnia firmie H-Logistyka dogodne połączenia we wszystkich kierunkach w kraju. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce węzła autostradowego A4 i A1, drogi krajowej nr 88, oraz rozbudowanej infrastruktury w regionie Śląska wspiera szybkość dostarczania przesyłek do klienta docelowego. 

SEGRO – w trosce o środowisko naturalne i otoczenie, w którym funkcjonuje – od lat realizuje projekty w ramach programu Odpowiedzialne SEGRO, którego trzy filary zakładają: wspieranie niskoemisyjnego rozwoju, inwestowanie w lokalne społeczności i środowisko naturalne oraz rozwijanie talentów. Do proekologicznych rozwiązań wprowadzonych w SEGRO Logistics Park Gliwice należą m.in. stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy oświetlenie LED sterowane systemem DALI. We wszystkich obiektach firmy wykorzystywana jest w 100% zielona energia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *