Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

MLP Group finalizuje emisję obligacji

centrum logistyczne MLP
fot. MLP Group
MLP Group uplasowała wszystkie oferowane obligacje o wartości 41 mln euro. W ramach oferty publicznej kierowanej do inwestorów kwalifikowanych papiery objęło łącznie 35 podmiotów. Za organizację i przeprowadzenie transakcji odpowiadał mBank. Doradcą prawnym MLP Group było warszawskie biuro globalnej kancelarii prawnej Taylor Wessing, natomiast mBank doradzała kancelaria CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang.

W ramach przeprowadzonej przez MLP Group emisji obligacji przydzielone zostały wszystkie oferowane papiery korporacyjne. Inwestorzy objęli 41.000 niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii G o wartości nominalnej 1000 euro za jedną obligację. W efekcie MLP Group pozyskało kwotę 41 mln euro. Oferta była skierowana do inwestorów kwalifikowanych. Termin wykupu obligacji został określony na dzień 4 grudnia 2026 roku. Za organizacje i przeprowadzenie emisji odpowiadał mBank.

Obligacje będą podlegać zmiennemu oprocentowaniu w wysokości stawki EURIBOR dla 3-miesięcznych depozytów bankowych w euro powiększonej o marżę. MLP Group będzie ubiegać się o wprowadzenie obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *