Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

TVM Transport & Logistics ponownie stawia na SEGRO

fot. SEGRO
SEGRO, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych i produkcyjnych, podpisał ze spółką TVM Transport & Logistics kolejną umowę, tym razem na wynajem przestrzeni magazynowej w SEGRO Park Wrocław, Targowa.

Współpraca obu firm trwa od 2022 roku, kiedy TVM Transport & Logistics wynajęła ok. 2 500 mkw. powierzchni magazynowej w SEGRO Park Tychy, Strefowa. Korzystne doświadczenia sprawiły, że teraz spółka świadcząca usługi transportowe zdecydowała się na najem prawie 1 600 mkw. niestandardowej powierzchni magazynowej we Wrocławiu.

Mimo niewielkiego metrażu, będąca przedmiotem umowy przestrzeń zapewnia dostęp do aż dwunastu ramp oraz jednej bramy zero, co stanowi wyjątek w budynkach wielkopowierzchniowych i umożliwia klientowi swobodne wykonywanie dużej liczby operacji załadunkowo-rozładunkowych. Dla spółki koncentrującej swoją flotę głównie w krajach środkowoeuropejskich, magazyn będzie ósmym punktem przeładunkowym na mapie Europy i zostanie wykorzystany do obsługi zarówno samochodów dostawczych, jak i ciężarowych.

Jako właściciel i zarządca budynku, SEGRO na bieżąco kontroluje i dba o aspekty techniczne, zabezpieczając ciągłość procesów, a dobrze zorganizowana część biurowo-socjalna gwarantuje wysoki komfort pracy. W parku funkcjonuje całodobowa ochrona, system kontroli dostępu oraz rozwiązania, takie jak automatyczny odczyt tablic rejestracyjnych. Zabezpieczenia przeciwpożarowe zapewniają odpowiednią ochronę powierzonych spółce ładunków i spełnienie standardów bezpieczeństwa TVM.

Lokalizacja SEGRO Park Wrocław, Targowa umożliwia szybki i wygodny dojazd do drogi ekspresowej S8 oraz autostrady A4, będących częścią Transeuropejskiej Sieci Transportowej. Dzięki temu wzrośnie potencjał i szybkość obsługi zleceń realizowanych przez TVM.

Zarówno TVM, jak i SEGRO dbają o zrównoważony rozwój. Zgodnie z programem Odpowiedzialne SEGRO, w budynku znajdują się rozwiązania mające na celu m.in. wspieranie niskoemisyjnego rozwoju. TVM Transport & Logistics korzysta z oświetlenia LED, a także ma dostęp do stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Spójna strategia w zakresie troski o środowisko naturalne wpisuje się w długofalową współpracę obu firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *