Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

7R z kredytem inwestycyjnym dla 7R City Flex Katowice I

graf. 7R
Deweloper 7R uzyskał kredyt inwestycyjny dla projektu 7R City Flex Katowice I. Finansowania w wysokości 15,5 mln euro udzielił mBank.

7R City Flex Katowice I to magazyn miejski, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi około 22,3 tys. mkw. Same magazyny zajmują w nim około 20,6 tys. mkw., a biura – blisko 1 tys. mkw.

7R pozyskało dla projektu kredyt inwestycyjny na finansowanie i refinansowanie kosztów budowy. Finansowania udzielił mBank. Wysokość kredytu wyniosła 15,5 mln euro, do tego bank sfinansuje podatek VAT w wysokości 15 mln złotych.

7R City Flex Katowice I położony jest w centrum Konurbacji Górnośląskiej, w pobliżu kluczowych dróg i lotniska w Katowicach. Zapewnia najemcom doskonałe połączenie komunikacyjne, przekładające się na wysoką efektywność działań logistycznych.

Powierzchnię magazynową w 7R City Flex Katowice I wynajęły już takie firmy jak Iglotech, renomowany dystrybutor rozwiązań z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i chłodnictwa oraz JAS-FBG, wiodący operator logistyczny.

źródło: informacja prasowa 7R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *