Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Flota IVECO rozpoczyna europejski etap trasy koncertowej Metallica M72 World Tour

fot. IVECO
IVECO jest gotowe dołączyć do zespołu Metallica podczas europejskiej trasy koncertowej M72 World Tour w ramach partnerstwa ogłoszonego w listopadzie ubiegłego roku w Barcelonie podczas premiery w pełni odnowionej gamy IVECO.

IVECO i Metallica wspólnie przyczyniają się do redukcji emisji CO2 i wspierają społeczności w miejscach, w których odbędą się koncerty poprzez wspólne zaangażowanie w zrównoważone działania. IVECO współpracuje z zespołem rockowym i zapewnia niskoemisyjny transport na trasie do wszystkich 9 przystanków trasy koncertowej w Europie (Monachium, Mediolan, Wiedeń, Helsinki, Kopenhaga, Oslo, Clisson, Warszawa i Madryt), dostarczając pojazdy ciężarowe i minibusy napędzane gazem ziemnym, energią elektryczną oraz odnawialnym olejem napędowym na potrzeby logistyki zespołu Metallica oraz transportu sprzętu koncertowego. Pojazd IVECO zasilany energią elektryczną z ogniw paliwowych dołączy również do wieloenergetycznej floty na ostatnich etapach trasy w Hiszpanii.

IVECO będzie również współpracować z Shell w celu tankowania pojazdów na trasach do miejsc koncertów, opierając się na sieci stacji paliw firmy energetycznej.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *