Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Galvion uruchomi produkcję w 7R City Park Gdańsk Airport I

centrum logistyczne 7R
fot. 7R
Firma Galvion wynajęła w 7R City Park Gdańsk Airport I powierzchnię ok. 3,6 tys. mkw., gdzie mieścić się będzie nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, ale także zaplecze odpowiedzialne za serwis, wsparcie, modernizację i szkolenia. 7R City Park Gdańsk Airport I tworzą trzy hale o łącznej powierzchni 40,5 tys. mkw., wyposażone w ekologiczne i innowacyjne rozwiązania, sprzyjające środowisku oraz zapewniające wysoki komfort pracy, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

W projekcie zastosowano m.in. instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością rozbudowy, izolację termiczną ścian, doświetlenie światłem dziennym uzupełnią lampy LED. Park znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – zaledwie 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska, 4 km od lotniska Lecha Wałęsy i 25 km od portu w Gdyni.

7R City Park Gdańsk Airport I został skomercjalizowany w 80 proc. Do wynajęcia pozostał ostatni wolny moduł, liczący 7500 mkw. powierzchni magazynowej i 280 mkw. powierzchni biurowej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *