Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Grupa Antczak zakończyła budowę magazynu Nestlé w Kaliszu

Magazyn Nestle wybudowany przez Grupę Antczak
fot. Grupa Antczak
Nowoczesny obiekt magazynowy wysokiego składowania, z dokami załadunkowymi i zapleczem socjalnym, zrealizowała Grupa Antczak dla Nestlé Polska S.A. w Kaliszu. Po zakończeniu prac budowlanych obiekt został przekazany inwestorowi.

W ramach umowy o generalne wykonawstwo Grupa Antczak zrealizowała budowę nowego obiektu magazynowego na terenie kaliskiej fabryki Nestlé. Budynek ma powierzchnię prawie 3,5 tys. m kw. Wysokość składowania wynosi 17 m. Oprócz funkcji magazynowych znajduje się w nim zaplecze socjalne.

Inwestycja została zrealizowana z dbałością o środowisko naturalne. Budynek został wyposażony w nowoczesne instalacje, w tym dwie pompy ciepła o łącznej mocy ponad 300 kW. Na terenie całej powierzchni zamontowano ogrzewanie podłogowe. Z kolei dach obiektu został przystosowany do montażu paneli fotowoltaicznych.

Segment magazynowo-przemysłowy jest jednym z czterech filarów wzrostu Grupy Antczak na rynku nieruchomości. W 2022 roku Grupa przekazała klientom z tego segmentu ponad 430 tys. m kw. powierzchni, tj. niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. Grupa realizuje projekty jako generalny wykonawca we współpracy z największymi krajowymi i międzynarodowymi inwestorami, deweloperami i operatorami powierzchni logistycznych.

źródło: informacja prasowa Grupy Antczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *