Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Hillwood pozyskuje refinansowanie w wysokości 28,5 mln euro

fot. Hillwood
Hillwood, deweloper i inwestor w branży nieruchomości komercyjnych, pozyskał refinansowanie zakupionego w pierwszym kwartale 2024 roku parku logistycznego Hillwood Ożarów III. Kredytu o wartości 28,5 mln euro udzielił BNP Paribas Bank Polska S.A.

Hillwood Ożarów III to A-klasowy park logistyczny zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 oraz w niedalekiej odległości od węzła Pruszków zlokalizowanego w ciągu autostrady A2 łączącej Warszawę z Poznaniem i Berlinem. Z obiektu jest zaledwie 20 km na warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina oraz do centrum stolicy.

Cały kompleks składa się z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni blisko 80 000 m kw. Obiekt jest atrakcyjnym i wartościowym aktywem dla firmy, głównie ze względu na świetną lokalizację oraz potencjał do modernizacji, co istotnie wpłynie na jego wartość w przyszłości.

BNP Paribas, był wspierany przez zespół warszawskiego biura kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Z kolei Hillwood wspierała kancelaria Clifford Chance.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *