Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Współpraca Wielton z PKO Leasing

fot. Wielton
Spółka Wielton wprowadza możliwość nabycia nowych pojazdów w leasingu, w oparciu o finansowanie udzielone przez PKO Leasing. Do 29 kwietnia br. można skorzystać z nowej oferty, w której spłata rat leasingowych odroczona jest nawet do 10 miesięcy. Propozycja dotyczy zakupu naczep kurtynowych, furgonowych oraz podkontenerowych wieluńskiego producenta. Minimalne zamówienie kwalifikujące do skorzystania ze wskazanych opcji finansowania to 20 naczep.

Nową ofertę finansowania Wielton Fleet Finance cechują starannie wypracowane korzystne warunki. Finansowanie dostępne jest w walutach PLN oraz EUR i zakłada opłatę wstępną 0%  czy zawieszenie spłaty kapitału oraz odsetek do 10 miesięcy. Dzięki tej ofercie przewoźnicy mogą odnowić lub powiększyć swoją flotę już teraz. Umożliwi to maksymalizację przychodów przewoźników w związku ze spodziewanym w drugiej połowie roku wzrostem cen. Naczepy odebrane w lipcu tego roku operatorzy flot będą mogli użytkować bez generowania dodatkowych kosztów aż do maja 2025 roku. Oferta przewiduje także magazynowanie zakupionej naczepy do 10 miesięcy. Z tej unikalnej propozycji  mogą  skorzystać Klienci składający zamówienie do 29 kwietnia 2024 r. na minimum dwadzieścia pojazdów wieluńskiego producenta. Ilość miejsc produkcyjnych jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do skorzystania z finansowania decydować będzie także kolejność złożenia kompletnego zamówienia.

Każdy leasingobiorca podlega weryfikacji dokonanej przez PKO Leasing i musi spełnić podstawowe wymogi dot. zdolności kredytowej. Ostateczny harmonogram spłat oraz wysokość rat w okresie początkowym umowy wyznacza strona finansująca, po dokonaniu oceny finansowej leasingobiorcy na podstawie udzielonych informacji. Promocja nie dotyczy wynajmu długoterminowego.

Więcej informacji oraz formularz kontaktowy dostępne są pod linkiem: Wielton Fleet Finance

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *