Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Elektryczne rowery cargo DPD Polska obsługują klientów już w 25 miastach

kurier DPD na rowerze
fot. DPD Polska
Tarnów, Opole, Rzeszów, Radom - to kolejne miasta, w których kurierzy DPD Polska dostarczają przesyłki przy pomocy elektrycznych rowerów cargo. Tym samym liczba aglomeracji, w których funkcjonuje ten sposób realizacji dostaw, zwiększyła się do ponad dwudziestu.

Dostawy przesyłek elektrycznymi rowerami cargo DPD Polska realizuje już od 4 lat. Pojazdy te funkcjonują przy DPD Pickup Oddziałach Miejskich, stanowiących lokalne centra dystrybucyjne w sercach miast i są istotnym elementem realizacji zrównoważonej strategii DPD Polska w zakresie niskoemisyjnych dostaw. W gęsto zaludnionych obszarach centrów aglomeracji, rowery cargo są doskonałym rozwiązaniem. Nie generują spalin i hałasu, są przyjazne dla środowiska i mieszkańców, dlatego DPD Polska nieustannie rozwija swoją flotę rowerową. Kolejne jednoślady trafiły do Tarnowa, Opola, Rzeszowa i Radomia. W efekcie kurierzy DPD korzystający z rowerów działają już w 25 miastach w całej Polsce.

Oddział w Tarnowie ma w swoim zasięgu 70 000 potencjalnych klientów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji Tarnowa, przy ulicy Powstańców Warszawy 40 i od niedawna wspierany jest flotą rowerową.

Oddział w Opolu swoim zasięgiem obejmie aglomeracje opolską z ponad 300 000 odbiorców. Główny Odział Miejski DPD Pickup znajduje się na ul. Ozimskiej 53/9.

Oddział w Rzeszowie w Rudna Mała 42C, 36-60 Głogów Małopolski pozwoli na obsługę ponad 420 000 klientów.

W zasięgu niedawno otwartego oddziału w Radomiu przy ul. Grobickiego 40 znajduje się blisko 300 000 klientów. Oddział Miejski DPD Pickup, z którego operują rowery cargo, znajduje się w dogodnej lokalizacji Słowackiego 100 w Radomiu.

Rowery cargo to w DPD Polska istotny element działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Wraz z siecią DPD Pickup, która liczy ponad 27 000 punktów i automatów paczkowych w Polsce, tworzy gęstą sieć Geopost składającą się z ponad 110 000 punktów w całej Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *