Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Panattoni Park Koluszki o powierzchni 40,5 tys. m kw. w całości wynajęty

fot. Panattoni
Panattoni ukończyło komercjalizację Panattoni Park Koluszki i rozpoczęło rozbudowę obiektu o 14 000 m kw. Dotychczasowi najemcy parku – Kamoka oraz Pet Republic – zdecydowali się objąć dodatkowe powierzchnie, co świadczy zarówno o rozwoju ich biznesu, jak i zaufaniu do lokalizacji.

Kamoka, europejska marka oferująca części samochodowe, od ponad dwóch lat prowadzi w Panattoni Park Koluszki nowoczesne centrum dystrybucyjne z około 30 tys. miejsc paletowych. Teraz firma powiększa powierzchnię blisko dwukrotnie – z wynajmowanych obecnie 13 400 m kw. do 26 500 m kw.

Na ekspansję zdecydował się też drugi najemca – Pet Republic. Producent karmy dla zwierząt dysponuje w parku w Koluszkach zautomatyzowanym zakładem oraz centrum logistycznym z 6 tys. miejsc paletowych. Do tej pory wynajmował powierzchnię 12 000 m kw., którą powiększył do 13 700 m kw.

Teraz deweloper rozpoczął prace związane z rozbudową obiektu. Docelowo park osiągnie powierzchnię 40 500 m kw., a nowa przestrzeń zostanie oddana w pierwszym kwartale 2025 r.

Panattoni Park Koluszki położony jest w strategicznym punkcie Polski Centralnej, z szybkim dostępem do autostrad A1 i A2, co umożliwia efektywne połączenia logistyczne w każdym kierunku. Doskonałą infrastrukturę transportową uzupełnia bliskość dużego węzła kolejowego. Obiekt przeszedł certyfikacje środowiskową metodą BREEAM. Zastosowano w nim rozwiązania ograniczające zużycie energii i wody oraz zwiększające wellbeing użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *