Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Ponad 47 tys. mkw. dla GTV w MLP Pruszków II

centrum logistyczne mLP
fot. MLP Group
Międzynarodowy producent i dystrybutor akcesoriów meblowych, oświetlenia oraz narzędzi zwiększył wynajmowaną powierzchnię w centrum logistycznym MLP Pruszków II. W efekcie firma GTV będzie korzystać z ponad 47,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w największym kompleksie magazynowym w regionie.

MLP Group zawarła ze swoim wieloletnim klientem nową umowę. Na jej podstawie spółka GTV przedłużyła na kolejne lata najem w podwarszawskim centrum logistycznym, zwiększając jednocześnie wykorzystywaną powierzchnię o kolejne 15,1 tys. mkw. Przekazanie nowego obiektu magazynowego planowane jest w czwartym kwartale br. Tym samym firma produkcyjna i dystrybucyjna będzie miała do dyspozycji ponad 47,2 tys. mkw. W zawartej transakcji doradzała firma AXI IMMO.

Spółka jest właścicielem dwóch marek. Z logo GTV sprzedawane są produkty z zakresu akcesoriów meblowych, oświetlenia inwestycyjnego i dekoracyjnego, komponentów do mebli tapicerowanych i systemów przesuwnych. Natomiast pod szyldem Högert Technik oferowane są narzędzia oraz akcesoria BHP. Łącznie portfolio obejmuje ponad 12 tys. produktów. Jest to firma o globalnym zasięgu, prężnie rozwija się na rynkach zagranicznych. Działa na 70 rynkach, w Azji, Europie, Ameryce i Afryce. GTV należy do grona najemców MLP Group od 2018 r. Obecnie korzysta z ponad 32 tys. mkw.

MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 420 tys. mkw. Wybrane budynki posiadają prestiżowy certyfikat BREEAM. Zgodnie ze strategią MLP Group w zakresie ESG na dachach montowane są instalacje fotowoltaiczne.

MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej. Na terenie parku znajduje się przystanek autobusowy oraz działa samoobsługowa stacja wynajmu rowerów Nextbike.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *