Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Budowa parku Good Point V w decydującej fazie realizacji

fot. Real Management
Budowa parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V, zlokalizowanego w miejscowości Łubna, weszła w decydującą fazę realizacji. Dostępne są ostatnie wolne powierzchnie z terminem odbioru we wrześniu 2024 roku.

Kompleks Good Point V zaprojektowany został zgodnie z wytycznymi ESG i certyfikatu BREEAM, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa. Deweloper opracował również Zielony Standard Budynków Magazynowych, który będzie uzupełnieniem strategii spółki. Działka, na której położony jest kompleks, charakteryzuje się obszernymi terenami zielonymi, co w przypadku tego typu parków magazynowo-produkcyjnych stanowi rzadkość. Na terenie kompleksu znajdują się również dwa stawy pogliniankowe, które dodatkowo uatrakcyjniają krajobraz. Inwestycja Good Point V została zaprojektowana z uwzględnieniem standardów zrównoważonego, ekologicznego budownictwa i otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Pierwsi najemcy powierzchni magazynowych oraz biurowych, wśród których znalazły się takie firmy jak Dr Irena Eris S.A, jeden z wiodących polskich producentów kosmetyków czy też OEX Fulfilio Sp. z o. o., spółka specjalizująca się w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, programów lojalnościowych oraz materiałów POS, wprowadzą się do Good Point V już w III kwartale 2024 roku i I kwartale 2025 roku. W kompleksie pozostało jeszcze ostatnie 5800 mkw. wolnej powierzchni magazynowej z terminem odbioru we wrześniu bieżącego roku.

Zakończenie budowy całego parku magazynowo-produkcyjnego, położonego w miejscowości Łubna w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, gwarantującej szybkie połączenie z Warszawą (poprzez ulicę Puławską) i węzłem komunikacyjnym w Górze Kalwarii, przewidziano na I kwartał 2025 roku.

Od początku działalności Real Management S.A. zrealizował projekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni 265 000 mkw. Wśród nich znajdują się m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych premium Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowa Vis a Vis i Point.44.

Zgodnie z założeniami strategicznymi na najbliższe lata, Real Management S.A. planuje realizację kolejnych 500 000 mkw. nowoczesnych powierzchni produkcyjno-przemysłowych pod nazwą Good Point oraz 44 000 mkw. powierzchni mieszkalnych w Warszawie w ramach osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *