Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu 'PRAWO FINANSE KADRY':

Peakside Capital Advisors: nowa dyrektorka ds. leasingu

fot. Peakside
Do zespołu Peakside Capital Advisors, zarządcy inwestycji i funduszy inwestycyjnych, dołączyła Olga Wałkiewicz. Objęła stanowisko dyrektorki ds. leasingu, w ramach którego będzie odpowiedzialna za komercjalizację obiektów magazynowych należących do portfela logistycznego Peakside w Polsce.

Olga Wałkiewicz posiada 25-letnie doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości magazynowo-przemysłowych. Przed dołączeniem do Peakside przez 10 lat związana była z Panattoni, gdzie odpowiadała m.in. za rozwój i wynajem nowych projektów magazynowych, a także opracowywanie strategii leasingowej firmy. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w Agencji Nieruchomości Jartom, gdzie przez 15 lat współpracowała z wiodącymi deweloperami magazynowymi i nadzorowała operacje brokerskie na rynku nieruchomości przemysłowych.

W Peakside Olga Wałkiewicz będzie odpowiadała za realizację strategii najmu, w tym m.in. za proces negocjacji warunków najmu, podpisywanie umów z najemcami, budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz współpracę z agentami zewnętrznymi.

Najbliższe miesiące będą dla nas pracowitym okresem. Intensywna komercjalizacja City Point Targówek trwa. Oferty powierzchni kolejnych faz projektu wkrótce trafią na rynek. Mamy też w planach start kolejnych inwestycji. To tylko część naszych ambitnych planów. Wsparcie profesjonalisty z tak ogromnym doświadczeniem stanowi dla nas wielką wartość. Kompetencje Olgi Wałkiewicz są niepodważalne. Peakside zyskuje silnego lidera odpowiedzialnego za kluczowy dla nas obszar leasingumówi Roman Skowroński, Dyrektor Zarządzający w Peakside Capital Advisors w Polsce.

Cieszę się, że dołączam do Peakside, który tworzy zespół wysokiej klasy profesjonalistów. Angażuję się w projekt City Point Targówek, który oferuje najemcom różnorodne możliwości. W ramach tego parku jesteśmy w stanie zapewnić klientom rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, w najwyższym standardzie w zakresie magazynowania oraz produkcji. Jestem przekonana, że moja znajomość rynku oraz oczekiwań klientów, będzie istotnym elementem wspierającym doskonalenie procesów leasingowych i oferty kierowanej do najemców. Moim celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi dla naszych klientów – komentuje Olga Wałkiewicz, Dyrektor ds. Leasingu w Peakside Capital Advisors w Polsce.

Olga Wałkiewicz studiowała Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada licencję Agenta Nieruchomości oraz tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM 101).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *