Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Uniq Logistic pozostaje w Kutnie

fot. Freepik.com
Firma Uniq Logistic, operator usług logistycznych, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum logistycznym Kutno Logistics Centre. Najemca będzie nadal korzystał z blisko 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Uniq Logistic to firma polska działająca w sektorze TSL, która oferuje usługi logistyczne, skupiając się na zapewnieniu terminowych dostaw oraz optymalizacji kosztów. Jej siedziba główna znajduje się w Łodzi. Firma prowadzi również działalność w innych kluczowych lokalizacjach logistycznych w Polsce, takich jak Gdynia, Katowice, Poznań, Warszawa i Wrocław. Uniq Logistic działa od 2008 r. na krajowym rynku.

Najemca pozostanie na ponad 2 400 mkw. powierzchni magazynowej wraz z uzupełniającą ją częścią biurowo-socjalną na ok. 70 mkw.

Kutno Logistics Centre to nowoczesne centrum dystrybucyjne oferujące blisko 72 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park logistyczny znajduje się tuż przy węźle drogowym „Kutno” przecinającym autostradę A1 z drogą krajową 92, a także ok. 20 minut od skrzyżowania autostrad A1 i A2. Takie położenie zapewnia komfortowe warunki do dystrybucji towarów w każdym kierunku w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *