Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY PORTALU:

Partnerzy działu:

Rusza budowa Panattoni Park Kraków East IV. Całą powierzchnię zajmie OMEGA Pilzno

fot. Panattoni
W Niepołomicach deweloper Panattoni ruszył z budową Panattoni Park Kraków East IV, którego realizacja zostanie ukończona w maju 2024 r. Cała powierzchnia została już wynajęta przez polskiego operatora logistycznego – OMEGA Pilzno.

OMEGA Pilzno posiada znaczną bazę klientów w regionie, dlatego nowa, duża powierzchnia w Niepołomicach pozwoli usprawnić ich obsługę i zoptymalizować transport. Inwestycja powstaje przy węźle Niepołomice autostrady A4, zaledwie 8 km od Krakowa, co umożliwia sprawną obsługę klientów właśnie w stolicy Małopolski.

Niepołomice to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w regionie pod kątem lokowania nieruchomości przemysłowych, a wynajem całej powierzchni Panattoni Park Kraków East IV potwierdza, że dla niektórych branż może mieć znaczenie strategiczne. Małopolska potrzebuje kolejnych takich ośrodków, aby sprostać popytowi na nowoczesną powierzchnię przemysłową, dlatego planujemy następne inwestycje zarówno w Niepołomicach, jak i całym województwie komentuje Filip Noworól, Senior Leasing Manager w Panattoni.

OMEGA Pilzno skorzysta z 18 100 m kw. W ramach realizacji deweloper dostarczy segment biurowy o łącznej powierzchni 400 m kw. Zakończenie prac planowane jest już w maju 2024 r., a w kwietniu firma uzyska wczesny dostęp do wynajętej przestrzeni.

Rozszerzanie oferty logistycznej o nowe rynki jest elementem naszej długoletniej strategii biznesowej, a Małopolska stanowi dla Omegi Pilzno naturalny kierunek ekspansji. To już kolejny nowoczesny magazyn w naszym portfelu, który będzie oferował powierzchnię dla klientów, ale też stanie się dobrze skomunikowaną bazą transportową dla naszej floty pojazdów ciężarowych. Małopolska jest obecnie kluczowym węzłem łączącym wschód z zachodem (A4), a już niebawem – dzięki drodze S7 – będzie również bramą do północnych rejonów naszego kraju. Region ma zatem wielki potencjał. Dodatkowo pobliska aglomeracja krakowska zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników, co też jest niezwykle ważnewyjaśnia Arkadiusz Kurpiel, dyrektor handlowy w obszarze logistyki kontraktowej w OMEGA Pilzno.

źródło: informacja prasowa Panattoni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *